Dy kamionë janë përmbysur në Kukës, ndërsa shkak dyshohet se janë bërë reshjet e dendura të borës, që kanë përfshirë kryesisht veriun e vendit.

News 24 raporton se përmbysja e kamionëve solli problem në qarkullimin e mjeteve, kurse kompania e mirëmbajtjes së rrugës ka filluar pastrimin e aksit.

Advertisements

Mësohet se një prej kamionëve ka qenë me targa të Maqedonisë së Veriut, ndërsa tjetri ishte me tagra shqiptare.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të plagosur, por autoritetet janë duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP