Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, ishte sot e ftuar në emisionin “E Diell” së bashku me djalin e saj Parid.

Teksa u pyet se kujt i ngjan më shumë, ai tha: “Mamit kur jam me flokë të gjata, e babit me flokë të shkurtër”.

Advertisements

Ai zbuloi se si i ka marrëdhëniet me vajzën e tezes Inis, Coco-Antonel, duke thënë se Indriti ju thotë të mos rrinë bashkë kur bëjnë rrëmujë.

Ndërsa fjala që donte t’i thoshte mamit publikisht ishte: “Të kam jetë”. Ndër të tjera, zbuloi se ndihmon Ingritin me punët e shtëpisë, sidomos me gatimin.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP