Pas daljes së tij nga Për’puthen, Loco është pyetur sërish për përp.lasjen me Antonelën. Ish-konkurrenti u është përgjigjur disa pyetjeve në rubrikën “Ask me a question”.

“Arrin ta kuptosh se ke gabuar me foton? Edhe pse se pëlqej Antonelën fare”, ka qenë pyetja e ndjekësit, teksa Elvisi i ka kthyer përgjigje.

Advertisements

Ndër të tjera, Loco pranoi se ka gabuar, por nuk e kihste menduar se njerëzit mund ta keqkuptonin deri në atë mënyre, sepse sipas tij një njeriu me mendje të shëndoshë nuk ia tregon askujt litarin.

Më tej ai shton se e ka përdorur në mënyre figurative, duke kërkuar falje për veprimin e bërë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP