Çifti së fundmi kanë bërë bujë të madhe në rrjetet sociale e po ashtu kanë push tuar edhe faqet rozë.

Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina dhe partnerin e saj, Fisnik Syla, të cilët para pak ditësh i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Advertisements

Derisa po qëndrojnë në ishujt Maldive ku edhe zyrtarisht u martuan, pasi ditë më parë shijuan Dubain, ata po vazhdojnë pushimet.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP