Një person është gjetur i vd ekur pak minuta më parë në Fier, në fshatin Sheq, pranë fushës së grumbullimit të plehrave.

Dyshimet janë se personi që është gjetur i vd ekur është Demokrat Medinaj, i cili pasditen e djeshme mas akroi 31 herë me th ikë bashkëshorten e tij Irvana Medinaj

Advertisements

Njoftimi i policise

Sot rreth orës 10:20, në vendin e quajtur “Vija e ngjalës”, është gjetur pa shënja jete shtetasi D. M., 29 vjeç, banues në lagjen “Sheq i madh”, Fier, i cili ishte në kërkim nga Policia pasi pasditën e djeshme ka vr arë me mjet prerës(th ikë), bashkëshorten e tij.

Nga kqyrja paraprake e kuf omës nuk janë konstatuar shënja dh une.

Advertisements

Trupi i vik timës është transportuar në morgun e spitalit për t’iu nënshtruar një ekspertize mjeko ligjore më të specializuar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

vijon

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP