Mbremjen e djeshme konkurrenti i Perputhen Atdhe Xharravina eshte sul muar nga nje grup djemsh, pa patur nje arsye konkrete.

Por duket se nuk eshte mbyllur me kaq! Kryefjala.com ka zbuluar se rreth ores 21:30 eshte sul muar lokali i Atdheut qe ka hapur tek rrugica e Sales,ne kryeqytet.

Advertisements

Nje grup prej 5 djemsh kane hyre brenda lokalit ne kohen qe cdo gje ka qene e mbyllur per shkak te ores policore.

Ata kane thy er lokalin, dhe kane shkaktuar de me material, por nuk kane vje dhur asgje prej tij.

Ne kete menyre duket se me teper eshte nje sul m per ceshtje inati dhe jo vje dhje.

Advertisements

Kryefjala.com ka siguruar videon teksa grupi i te rinjve jane futur ne lokal, kane thy er, kane shkuar deri tek pjesa e banakut dhe kane dale serish prej tij duke u larguar ne kembe.

Nuk dihen ende arsyet pse eshte bere su lmi ndaj tij por edhe ndaj biznesit.

Per me teper ndiqni videon

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP