Një vajzë 12-vjeçare është gjetur e pajete në banesën e saj në Itali.

Mediat e huaja shkruajnë se policia mbërriti në banesë pas një telefonate nga prindërit e saj.

Advertisements

Fatkeqësisht ishte shumë vonë për ta shpëtuar, pasi ajo kishte ndërruar jetë.

Ndër hipotezat që po vlerësohen është ajo e një vetë vr asj eje ose e një loje që përfundoi keq. Hetuesit kanë konfiskuar celularin dhe kompjuterin e të mit urës për të zbuluar se me kë komunikonte.

Aktualisht dyshohet se ajo është va rur në një raft me rripin e pantallonave për një sfidë në “Tik Tok” duke humbur jetën tra gjik isht.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP