Covid 19 vijon të vr asë edhe moshat e reja në Shqipëri.

Burime bëjnë me dije se në spitalin Covid 2 në Tiranë ka ndërruar jetë një 32-vjeçar nga Belshi, i cili nuk kishte sëmundje shoqëruese dhe prej një jave ishte në intubim.

Advertisements

I riu ka qenë kryetar i grupseksionit të PD-së në Belsh. Vijon…

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements