foto ilustruese

Një 27-vjeçar i ka dhënë fund jetës në Tiranë.

Advertisements

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 15.03.2021, rreth orës 13:30, në rrugën “Andon Zako Çajupi”, në banesë, në gjendje të rënduar psikologjike dyshohet se është vetëv rarë me ar më zja rri shtetasi M. M., 27 vjeç.

Advertisements

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP