Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, gjatë ditës së djeshme ka ndarë një pyetësor me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Kujtojmë se Tea u bë temë kryesore e mediave rozë, ku tregoi për lidhjen me konkurrentin nga Kosova, Beartin. Ajo ishte larguar si çift nga ky program me Andin, e që vetëm pak kohë pas largimit ishin ndjekësit e tyre që i kishin parë të shoqëruar dyshen Tea – Beart, por që mohohej një gjë e tillë nga ajo.

Advertisements

Tea nuk hezitoi t’i përgjigjet edhe pyetjes se a është shtatzënë.

“Jo”, u përgjigj ajo.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP