Home Teknologji E FUNDIT/ Ç’po ndodh? Bien në shumë vende WhatsApp, Instagram dhe Mesenger

E FUNDIT/ Ç’po ndodh? Bien në shumë vende WhatsApp, Instagram dhe Mesenger

0
E FUNDIT/ Ç’po ndodh? Bien në shumë vende WhatsApp, Instagram dhe Mesenger

E paimagjinueshme të mendohet, por ja që u jetoka dhe disa minuta pa disa nga aplikacionet më të përdorura në gjithë botën.

WhatsApp, Instagram dhe Mesenger kanë rënë pasditen e sotme për disa minuta në një pjesë të mirë të Europës. Probleme raportohen në Itali, Indi dhe në vendin tonë.

Advertisements

Nga kompania nuk ka ende asnjë deklaratë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP