“Shyqyr që nuk ishin pronarë hoteli”, Arjani ironizon publikisht konkurrenten e “Përputhen”

Aristela e Për’puthen është fotografuar duke konsumuar kafe me Kristjanin vetëm 10 ditë pasi u bë pjesë e programit.

Advertisements

Për këtë, është diskutuar në puntatën e sotme, ku Aristela është justifikuar duke thënë se ishin pronarët e lokalit që e ftuan pasi mësuan se ishin takuar bashkë.

Nuk mungoi ironia e Arjanit, i cili tha “Shyqyr që nuk ishin pronarë hoteli”. Pas kësaj, Aristela reagoi duke i thënë se nuk i pranon batuta të tilla.

Megjithatë, të dy konkurrentët kërkuan falje për thyerje të rregullores.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP