Home Personazhe Çfarë ndodhi? Rudina Magjistari shpërthen në lot në mes të emisionit

Çfarë ndodhi? Rudina Magjistari shpërthen në lot në mes të emisionit

0
Çfarë ndodhi? Rudina Magjistari shpërthen në lot në mes të emisionit

Gjatë emisionit të djeshëm moderatorja Rudina Magjistari është përlotur teksa ka folur për babain e saj i cili ka humbur jetën.

Në emision ka qenë i ftuar këngëtari Vlashent Sata i cili promovoi këngën e tij më të re ‘Frymë’, dedikuar babait të tij.

Advertisements

Pasi është transmetuar klipi, Magjistari shihet me një shami në dorë dhe e përlotur.

Advertisements

‘Unë e kam humbur babain shumë vite më parë dhe kjo këngë më zgjoi shumë mall’- u shpreh ajo.

Gjatë vijimit të intervistës kur Sata po fliste rreth klipin, Magjistari vazhdoi të përlotej teksa këngëtari përshkruante momentet e fundit me babain e tij.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP