Juristi i njohur Kreshnik Spahiu do të jetë sot i ftuar në një emision televiziv, ku do të flasë për listat e deputetëve të PD dhe PS.

Spahiu përmes një shënimi në rrjete sociale thotë se do të ndodhin disa ngjarje, më konkretisht nesër në PD. Ai shprehet i bindur se në selinë blu do të bëhet një peticion, dhe gjysma e kryesisë do të firmosë për shkakrkimin e kreut demokrat.

Advertisements

“Kush janë listat e deputetve PD-PS dhe pse po shkrihet totalisht LSI ? Ç’do ndodh nesër në PD me peticionin për shkarkimin e Lul Bashës të firmosur nga gjysma e kryesisë?”, shkruan Spahiu.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements