Home Personazhe “Babai im nuk ka vdekur, është gjallë edhe pas mallkimit tënd”, Ben Manaj i jep përgjigjen e fortë Robert Ndrenikës pas akuzave

“Babai im nuk ka vdekur, është gjallë edhe pas mallkimit tënd”, Ben Manaj i jep përgjigjen e fortë Robert Ndrenikës pas akuzave

0
“Babai im nuk ka vdekur, është gjallë edhe pas mallkimit tënd”, Ben Manaj i jep përgjigjen e fortë Robert Ndrenikës pas akuzave

Aktori i mirënjohur Robert Ndrenika, i cili ishte zëri i spotit të fushatës elektorale të Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit, ka reaguar në përgjigje të kritikave dhe komenteve negative që mori nga personazhe të ndryshëm

Në një postim në rrjetet sociale, Ndrenika i jep përgjigje atyre që e kanë kritikuar për vendimin e tij të rreshtimit krah PS-së.

Advertisements

“O Zot cfarë cudirash ndodhin në këtë botë!!! Djali i shokut Ali Manaj më shan se paskam bërë një spot për fushatën elektorale. Nuk jam kundër por vetëm se…më shan nga Londra!!!

Advertisements

Ndërkohë vetë Ben Manaj ka reaguar me një shkrim të gjatë në rrjete sociale, duke iu përgjigjur “pikë më pikë”. Ai thotë se eshtrat e përmendura nga Ndrenika për babain e tij nuk i merr si mallkim, por si një ogur pozitiv, teksa thotë se babain e ka gjallë në Londër.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP