Home Personazhe Aktorja e humorit Delinda Disha imiton Najada Çomon: Falenderoj kryeministrin, votoni për mua(Video epike)

Aktorja e humorit Delinda Disha imiton Najada Çomon: Falenderoj kryeministrin, votoni për mua(Video epike)

0
Aktorja e humorit Delinda Disha imiton Najada Çomon: Falenderoj kryeministrin, votoni për mua(Video epike)

Aktorja e humorit Delinda Disha ka imituar shefen e spitalit Infektiv, Najada Çomon.

Në një video të postuar në rrjetin e saj në ‘Instagram’, Disha imiton fjalën e Çomos pasi ajo pranoi ftesën e kryeministrit për tu futur në listën e kandidatëve për deputete në kryeqytet

Advertisements

Videoja është parë nga më shumë se 42 mijë persona dhe ka marrë mbi 200 komente.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP