foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë.

Advertisements

Mësohet se dy punëtorë kanë rënë nga skela, ku kanë qenë duke punuar.

Punëtorët kanë marrë plagë të shumta dhe janë dërguar me urgjencë në spital. Ndërkohë, nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP