Dashi
21 Mars – 19 Prill
Do të jetë një ditë e nënshtruar për sa i përket dashurisë dhe e gjitha për shkak të Hënës jo në favorin tuaj. Për këtë arsye, shmangni diskutimet me partnerin. Disa pol emika mund të ketë edhe në punë.

Demi
20 Prill – 20 Maj
Do të jetë një ditë e mirë për ju. Në fakt, ju do të keni Marsin e favorshëm dhe Venusi gjithashtu së shpejti do të hyjë në shenjë. Në punë, përpiquni të zgjidhni ndonjë problem të vogël tani.

Advertisements

Binjakët
21 Maj – 20 Qershor
Ju po kaloni një kohë të mirë për dashurinë dhe më në fund kuptoni se çfarë dëshiron vërtet zemra juaj. Thjesht kushtojini vëmendje disa keqkuptimeve me partnerin tuaj. Në punë, mund të merrni ndihmë për zgjidhjen e një problemi.

Gaforrja
21 Qershor – 22 Korrik
Gjatë ditës mund të përjetoni ndonjë keqkuptim në dashuri ndërsa në punë gjërat do të shkojnë shumë më mirë. Një lajm i mirë po vjen.

Luani
23 Korrik – 22 Gusht
Dy ditët e ardhshme do të jenë shumë pozitive dhe madje mund të jeni në gjendje të zgjidhni një problem të vogël si çift ose si familje. Në punë, mund të zgjidhni edhe një problem.

Advertisements

Virgjëresha
23 Gusht – 22 Shtator
Ju ndiheni shumë më të fort. Sa i përket dashurisë, nëse ekziston një marrëdhënie që nuk shkon më, ju jeni në gjendje ta lini atë pa keqardhje. Rekomandohen udhëtimet.

Peshorja
23 Shtator – 22 Tetor
Ju duhet të jeni të kujdesshëm në dashuri dhe t’i lini gjërat në rrjedhën e tyre, dhe mos u nervozoni. Do të humbni lehtësisht durimin sepse do të jeni shumë nervozë. Vëmendje edhe në punë.

Akrepi
23 Tetor – 21 Nëntor
Mund të keni disa situata interesante në lidhje me dashurinë dhe mund të bëni projekte të rëndësishme me partnerin tuaj. Lajmet pozitive janë të mundshme në punë.

Shigjetari
22 Nëntor – 21 Dhjetor
Do të jetë një ditë konfliktuale në dashuri, sepse do të keni Marsin në aspektin kritik, por Venusi është në anën tuaj. Mundohuni të shmangni argumentet dhe t’i kushtoni vëmendje shpenzimeve.

Bricjapi
22 Dhjetor – 19 Janar
Do të jetë pak ditë e rëndë në dashuri. Mundohuni të shmangni sul met e jashtme. Mund të ketë probleme në punë, por do të rekuperoheni shpejt.

Ujori
20 Janar – 18 Shkurt
Do të jetë një ditë interesante në dashuri, thjesht duhet të përpiqeni të fitoni më shumë besim tek vetja. Ka disa çështje të pazgjidhura në punë.

Peshqit
19 Shkurt – 20 Mars
Ju duhet relaksim prandaj përpiquni të organizoni diçka argëtuese me njerëzit që ju interesojnë. Në punë, përpiquni të jeni pak më të përulur dhe të pranoni këshillat e atyre që dinë më shumë se ju.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP