Anulohet procesi i vaksinimit në qytetin e Vlorës, ku pritet të mbërrinin gjatë ditës së sotme 1500 dozat e para të Pfizer.

Sipas kreut të operatorit të kujdesit shëndetësor vaksinimi do të kryhet të enjten, për shkak se sot ka nisur trajnimi i stafit mjekësor.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements