Plas shakaja në rrjet, del kënga qesharake për Tean dhe Beartin

Dashuria e Teas dhe Beartit dy ish-anëtarë të Përputhen ka bërë që këta të fundit të jenë kryetemë në mediat rozë, raporton Gazeta Express.

Advertisements

Së fundmi të dyve iu kanë kushtuar edhe këngë.

“Pas ca ditësh plas skandali, nuk të len rehat portali, kanë nxjerë foto arti, puthen Tea me Beartin”, thuhet në mes të këtyre vargjeve.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP