Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë të kuqe.

Ajo ka rrëmbyer vëmendjen me një video të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqej duke u hedhur në dëborë, ndërsa ishte e veshur me të brendshme.

Advertisements

Videoja mori vëmendjen e madhe nga ndjekësit dhe nuk u lanë pa u komentuar format e saj.

Bukuroshja e cila jeton në Stamboll të Turqisë i ka bërë për vete fansat edhe me këtë ndryshim drastik të pamjes.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP