Trupi i 60-vjeçarit u gjet në afërsi të vendit të quajtur ‘Ura e Qytetit’.

POGRADEC– 60-vjeçari që u mbyt në liqenin e Pogradecit është Sotiraq Ilo. Dosja.al ka mësuar se i ndjeri që u gjet i mbytur është vëllai i aktores Marjeta Ljarja.

Advertisements

Trupi i 60-vjeçarit u gjet në afërsi të vendit të quajtur ‘Ura e Qytetit’.

Ai është dërguar në spitalin e morgut të qytetit, ku pritet edhe ekspertiza mjeko-ligjore që do të përcaktojë shkakun e vdekjes

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP