Ish-konkurrentja e “Love Story”, Ariana Shabani ka dhënë një intervistë për “Daily Love Story”. Ajo ka treguar se pas largimit nga spektakli, po merret me një film. Së shpejti atë do ta shohim si aktore.

“Po merrem me disa projekte të tjera. Po merrem me profesionin tim, me kërcimin dhe po merrem me një film, ku do jem aktore”, tha Ariana.

Advertisements

Kujtojmë se Ariana u eliminua nga “Love Story” me datë 11 janar. Saimiri u shpreh se mes tyre nuk kishte më shumë se tërheqje fizike

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP