Moti i acartë dhe me temperatura të ulëta nuk i ka penguar disa të rinj që të lahen në ujërat termalë të Bënjës.

Këta të rinj kanë sfiduar motin, teksa shihen që nuk i ndal as dëbora dhe as temperatura nën zero gradë.

Advertisements

Ata kanë shfrytëzuar rastin për të bërë edhe disa fotografi.

Prej dy ditësh vendi ynë është mbërthyer nga temperatura të ulëta deri disa gradë nën zero. Ndërsa pothuajse i gjithë territori është mbuluar nga dëbora.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP