Arjon Luli, ish konkurret në “Përputhen”, nuk e gjeti dashurinë në emision

Ai habiti jo pak kur postoi foto në vaskë me modelen Serena Sula, ku pak nga pak konfirmuan zërat se mes tyre ka një lidhje.

Advertisements

Çiftin e kemi parë shumë aktiv dhe gjithmonë të pandarë nga njëri-tjetri në rrjetet sociale.

Dhe dy ditë më parë, ata kanë festuar Shën Valentinin e parë bashkë.

Momentet më të bukura i kanë ndarë përmes një inserti shumë që përfshinë copëza nga festa romantike e plot pasion e të dy dashuruarve.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP