Modelja Morena Taraku është një prej fytyrave publike që merr vëmendje dhe komentohet për secilin postim që bën, shkruan Express.

Njejtë ka ndodhur edhe me një foto që ka publikuar mbrëmë. Në llogarinë e saj në Instagram, Taraku ka publikuar një bisedë me babain e saj, ku flasin për thonjtë.

Advertisements

Në foton e publikuar shihet se Taraku ia ka dërguar babait një foto të thonjve, e përgjigja e tij ka habitur.

“Po bukur, a po te pëlqejnë ty”, ka qenë përgjigja e tij.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP