Robert Berisha ka qenë shumë i komentuar së fundmi pas videove ku shfaqej me modelen Maria Bove. Kjo e fundit publikoi edhe një video ku Roberti shfaqej duke e puthur e duke nxitur kështu thashethemet për një lidhje të re dashurie.

Mirëpo dy ditë më parë “Prive” raportoi se kjo marrëdhënie nuk është diçka serioze. Robert dhe Maria thjesht kanë kaluar disa orë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe se këngëtari vazhdon të jetë beqar

Advertisements

Këtë duket se e vërteton edhe Roberti me postimin e fundit ku tregon se dashuria e tij e vetme është vajza e tij, Renee.

“Dashuria ime e vetme Renee”, shkruan Roberti, si një mesazh për të gjithë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP