Në këtë puntatë të Përputhen, u dha edhe pjesa e tretë e takimit me Atdheut dhe Sarës.

Edhe në këtë pjesë, ashtu si edhe dje, Sara dhe Atdheu shkëmbyen një puthje tjetër.

Advertisements

Ajo që komentoi e para në studio ishte Antonela e cila tha: “Pas puthjes, dhe se ksit ça do bëni tjetër, se i pamë zhv eshjet”.

Në këtë moment Atdheu i kthen kurrizin duke thënë se do ta injorojë komplet. Të njëjtën gjë bëri edhe Sara.

Në mbrojtje i doli Andi që e akuzoi si hipokrite me këtë pasi sipas tij ka qenë vetë ajo që puthi Mevlanin.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP