Pamjet që shihni vijnë nga parku kombëtar i Shebenikut, pranë fshatit Steblevë, ku siç shihet reshjet e dëborës kanë mbuluar gjithçka, gjë që ka krijuar jo pak probleme.

Nga këtu aksi nacional drejt Peshkopisë është i bllokuar.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements