Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Këtë e ka konfirmuar pak minuta më parë vetë modelja Ismajli përmes një postimi në profilin e saj në Instagram. Beqaria e tyre ka mbaruar në momentin kur i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit.

Advertisements

Arbenita krahas fotos së publikuar dhe shkëlqimit që duket qartë në sytë e tyre, ka vendosur mbishkrimin “Të sapomartuar”.

Më herët Fero ka treguar pak nga historia e tyre e dashurisë duke thënë se Arbenita ka qenë femra e parë që ai ka pëlqyer dhe është munduar ta bëjë për vete.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP