Rruga e Kombit është e kalueshme dhe pa probleme për të gjithë drejtuesit e automjeteve.

Borëpastrueset kanë bërë të mundur pastrimin e vazhdueshëm të rrugës për qarkullim pa probleme.

Advertisements

Kujtojmë se reshjet e borës prej ditës së djeshme kanë përfshirë pothuajse të gjithë vendin për shkak të uljes së temperaturave.

Nga veriu në jug të vendit rrugët janë zbardhur dhe policia apelon për kujdes të shtuar nga drejtuesit e automjeteve.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP