Policia vijon ndëshkimin e qytetarëve të cilët shkelin masat e anti Covid.

Duket se as moderator i njohur shqiptar Ardit Rrofshi nuk i ka shpëtuar gjobës së policisë.

Advertisements

Në fotot e siguruara nga “LSA”, shihet moderatori pa maskë teksa është ndaluar nga dy punonjës policie.

Nuk dihet nëse moderatori është gjobitur apo ka marrë thjesht një paralajmërim nga Policia.

Ditën e fundit janë rritur ndjeshëm numrat e të infektuarve, kështu që edhe Policia ka rritur kontrollet dhe ka ndëshkuar me mijëra qytetarë që nuk zhatojnë masat anti Covid.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP