Sipas rezultatit të zgjedhjeve të fundit, Albin Kurtit pritet të jetë kryeministrër i ardhshëm në Kosovë.

Kurti njihet për qendrimet e tij të forta, ndërsa përveç se në politik rrallë shihet në aktivitete tjera.

Advertisements

Në një video të rrallë, Kurti shihet duke vallëzuar në një dasëm, ndërsa bie në sy se nuk ka aftësi të mira të vallëzimit sa ka në politikë.

Keni rastin të shihni më poshtë videon ku Kurti shihet duke vallëzuar në një dasëm mes një çifti të sapomartuar.

Nëse nuk hapet video, klikoni në këtë LINK.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP