Nëse keni plane për të udhëtuar sonte ose nesër drejt Greqisë, ky njoftim është për ju.

Pika kufitare e Kakavijës është mbyllur, pasi pala greke ka paralajmëruar një grevë.

Advertisements

Mësohet se greva e tyre do të zgjasë 24 orë dhe gjatë kësaj fashe orare nuk do lejohet të kalojë asnjë mjet.

Ndërkohë dogana shqiptare i bën thirrje qytetarëve që të shmangin udhëtimet gjatë këtij 24 orarëshi.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP