Në kërkim nga policia, Fjolla Morina surprizohet nga partneri në hotelin luksoz

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia.

Advertisements

Por duke se Fjolla është moskokëçarëse ndaj policisë, pasi po jeton çdo moment pa fr ikë. Mbrëmjen e sotme, ajo ka marrë një surprizë nga partneri Fisnik Syla, me rastin e Shën Valentinit.

Ai ka përzgjedhur një dhomë hoteli luksoz, të cilën e ka mbuluar me petale trëndafili të kuqe, ndërsa në shtrat ka formuar një zemër. Ka qenë Fjolla që ka publikuar pamjet romantike në Instagram, ku vihet re edhe një vaskë plot me petale.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP