Mëngjesin e sotëm u bë publik lajmi se shefja e spitalit Infektivit Najada Çomo ishte intimiduar përmes telefonatave, nga një e re nga qyteti i Beratit.

Sipas informacioneve, prej dy javësh vajza e telefononte Çomon duke e fyer në mënyrë të vazhdueshme, gjë që ka detyruar mjeken që të paraqitet për denoncim në polici.

Advertisements

Mirëpo 32-vjeçarja e cila është kontaktuar nga mediat thotë se nuk e njeh Çomon, dhe ajo ka ngatërruar numrin e telefonit.

Vajza shprehet se nuk e njeh Çomon dhe se nuk ka patur qëllim shqetësimin e saj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP