foto ilustruese

Sot në të gjithë qarqet priten reshje të dobëta lokale, kryesisht në formën e dëborës.

Advertisements

Temperaturat do të vijojnë nga 0-7°C në bregdet; në vendet e ulëta: -3 / 6 °C; ndërsa në vendet malore: -15 / -2 °C.

PARASHIKIMI: Edhe sot borë e ngricë në të gjithë vendin! IGJEUM paralajmëron, ç’ka rezervuar moti për ne

TIRANË– Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për ditën e sotme në vend. Sipas parashikimit, edhe sot temperaturat do të vijojnë në ulje, duke shkaktuar ngrica. Sot në të gjithë qarqet priten reshje të dobëta lokale, kryesisht në formën e dëborës.

Advertisements

Temperaturat do të vijojnë nga 0-7°C në bregdet; në vendet e ulëta: -3 / 6 °C; ndërsa në vendet malore: -15 / -2 °C. Sa i përket erës, ajo pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa në bregdet dhe në veri të vendit deri e fortë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP