Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga vlera të larta të presionit atmosferik me qëndër në Mesdhe duke kushtëzuar mot të qëndrueshëm në vendin tonë.

Moti do të vijojë me kthjellime dhe mjegull në bregdet dhe përgjatë luginave. Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 10 m/sek në bregdet.

Advertisements

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur. Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Temperaturat:

Zona malore -3/8

Advertisements

Zona e ulët 3/15

Zona bregdetare 6/15 gradë Celcius

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP