Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, ka treguar mënyrën se si të “shkrijmë” borën në këto ditë të ftohta dimri.

E veshur me bikini, Moreana ka postuar një video “hot”, teksa hidhet mbi një krevat të mbuluar me dëborë. Ndërsa duken qartazi format e saj perfekte trupore, e veshur me gjysmë bikini, fansat kanë marrë një leksion të qartë se si ta ndjejnë më pak të ftohtin.

Advertisements

Ajo bën përshtypje me jetën luksoze që reklamon në rrjetet sociale, duke u cilësuar edhe si miliarderja e shoëbiz-it shqiptar. Morena e nisi karrierën si Miss, me kurorën e fituar në “Miss Kosova 2010” për të depërtuar më pas në botën e muzikës e të modës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP