Çfarë nuk ndodhi në Prime-n e të dielës që lamë pas.

Nga puthja e Andit me Jasminën, Loco u deklarua për Sindin dhe Mevlani i këndoi këngën Ledianës në emision, por… nuk harroi as Antonelën.

Advertisements

Në fund pas këngës ai kishte bërë gati dy buqeta me lule për vajzat por, Antonela refuzoi t’i merrte.

Në vend të kësaj ajo e puthi atë, duke i habitur të gjithë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP