Xhamia Mbret” në Elbasan është grabitur gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar.

Paraprakisht, bëhet me dije se hajdutët të cilët kanë qenë të maskuar, kanë grabitur arkën me para ku mblidheshin ndihma për të varfërit.

Advertisements

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj dhe kapjen e autorëve.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements