Në këtë ditë të dashurisë, Përputhen Prime vjen me një surprizë.

Përveçse në ekranin e Top Channel ju mund ta ndiqni Përputhen Prime në kanalin e Top Channel në yotube livestream .

Advertisements

Ashtu si çdo puntatë edhe kjo e sotmja premton mjaft surpriza, ku janë rikthyer personazhet më të diksutuar të tyre, mes tyre Shqipja, fationi, Antoneta dhe Ina.

Shqipja: Top Channel është një nga tv -të më të mira në Ballkan. Skam pasur kurrë asgjë asnjëherë me tv, as me emisionin gjithashtu, sulmet e mija kanë qenë drejt konkurrentëve, sepse e dija se ç’ndodhte në prapaskenë, dhe prandaj më ka ardhur alterimi se pse gjërat duhet të bëheshin pas dhe jo para publikut. këtu me vërtetë ka pasur përputhjeTea dhe Bearti, si dhe Andi Melisa.

Unë me Top Channel dhe me programin s’kam pasur lidhje e kam pasur vetëm me konkurrentët.

Advertisements

Fationi: Edhe unë inatin e kam me konkurrentet që bënin të tjera gjëra në prapaskenë, të tjera në studio. Sa për kontratën falenderoj Olsën dhe televizionin që s’më ka vënë gjobë

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP