Aktori i humorit Julian Deda, i cili prej vitesh është anëtar i Partisë Demokratike, ka një mesazh ironizues për procesin e vaksinimit në vendin tonë.

Nga fusha e stadiumit “Air Albania”, Jul Deda thotë se stafi për vaksinimin anti-Covid po rri në pritje pasi nuk ka dozat e vaksinës për të vijuar me punën.

Advertisements

“Me këto ritme, në 2063 mbarojmë”, thotë Deda me ironi.

Video-mesazhi i Dedës:

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP