Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon një grua që po ngacmohet në rrugë nga një maniak seksual.

Mendohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Don Bosko” në Tiranë.

Advertisements

Një i moshuar është filmuar nga disa qytetarë, teksa i ngjitet mbrapa një gruaje, pavarësisht thirrjeve të saj që ai të largohet.

Zonja i ka bërtitur në mes të rrugës që të largohet, por ai ka vazhduar që t’i shkojë nga mbrapa.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP