Një kamion ka pësuar defekt në Llogora dhe ka bllokuar rrugën.

Prej dy orësh kamioni i ngarkuar me tulla bllokon këtë aks rrugor në afërsi të Pishës Flamur .

Advertisements

Ndërkohë që si pasojë automjetet kanë ngelur të bllokuara.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements