Me poza sensuale dhe e tëra me veshje të kuqe moderatorja ka tërhequr vëmendjen e fansave.

“A do të jesh Valentini im”, shkruan Lei poshtë njërës fotos, duke bërë fansat të dyshojnë se në krah, moderatorja nuk ka një partner.

Advertisements

Në fotot e tjera, ku duket e buzëqeshur, dhe mban një zemër të kuqe në dorë shkruan “Gëzuar Shën Valentinin! Nuk ka formulë për dashurinë, ajo ekziston në shumë forma dhe mënyra”.

Lei Kraja është moderatore e sportit në Digitalb, dhe përveç profesionalizmit, ajo vlerësohet si një ndër vajzat më të bukura të televizionit.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP