Një ak.sident ka ndodhur paraditen e sotme në Kamëz, ku mjeti ka përpla.sur një të mitur i cili ishte duke kaluar rrugën. 17-vjeçari është dërguar me urgjencë në spital ku po mbahet nën kujdesin intesiv të mjekëve, ndërkohë që vijojnë het.imet në lidhje me shkaqet e aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Advertisements

Rreth orës 12:15, në bulevardin Blu në Kamzë, mjeti me drejtues shtetasin A. H., ka aksid.entuar këmbësorin shtetasin e mitur me iniciale E. B., rreth 17 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi het.imor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP