Një deklaratë e moderatores Roza Lati, pak ditë më parë në emisionin e pasdites së Rudina Magjistarit solli reagimin e reperit Stresi dhe përpl.asjen mes tyre.

Së pari, çfarë tha Lati?

Advertisements

Teksa po realizonte lojën me emoji, një intervistë ku Roza komentonte disa figura publike, në fund erdhi radha e dyshes Streisi-Keisi. Ndërkohë që për Stresin shfaqi emoji-n e zemrës duke shtuar se “për atë kam këtë zemrën, sepse është djalë shumë i mirë dhe korrekt”, për Keisin zgjodhi emojin e jashtëqitjes.

“Për këtë vajzën ka ngelur kjo, për reagimin e saj eks.trem kot palidhje që pati për skeçin që patëm me Stresin. Disa njerëz ca gjëra i bëjnë për vëmendje, famë”.

Përmes një postimi në InstagramStory, Stresi ka reaguar mbrëmjen e sotme duke shkruar:

Advertisements

“Roza si do ndiheshe të ofe.ndoj nënën ty? Keisit s’i vijnë as te themra vajza si ty”.

Keisi nuk e priti aspak mirë një skeç të realizuar nga Roza Lati dhe Stresi për arre.stimin e reperit dhe bur.gosjen e tij për pjesëmarrje në grupet kri.minale dhe ar.mëm.bajtje rreth një vit më parë.

“Si ta bëjmë mizën balenë”, titullohej skeçi në të cilin reperi dhe moderatorja inskenuan momentin e tij të arre.stimit.

Roza bëri rolin e një fanseje që i ishte futur në dhomën e hotelit Stresit, ndërkohë që ky nuk e kishte idenë se kush ishte. Më pas erdhi policia dhe arrestoi reperin, ndërkohë që Roza bërtiti “jam shtatzënë, më përdh.unoi”.

Kjo skenë nuk i pëlqyeu aspak Keisit, e cila reagoi pas emisionit me një status ku shprehej se nuk duhet të tallesh ose të bësh humor me v.uajtjet e të tjerëve.

Keisi u shpreh se Roza nuk duhej të prekte jetën e saj private dhe se nuk i shkonte aspak ky humor një prezantueseje emisioni.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP