Rudina Magjistari është moderatorja e radhës që është infektuar me Covid-19. Sot ajo e ka drejtuar emisionin nga shtëpia e saj.

Fatmirësisht gjendja e saj është e qendrueshme dhe po kurohet në shtëpi, në kushte vetëizolimi.

Advertisements

Kohët e fundit kujtojmë që me koronavirus është infektuar Bora Zemani, Fjoralba Ponari (2 herë), Ardit Gjebrea dhe disa të tjerë.

Kohët e fundit situata pandemike në vend rezulton jo fort pozitive, teksa sot shënuam 1075 rste të reja dhe 18 vik tima.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP