Melisa mori vendimin për tu larguar nga “Përputhe” pasi rrjei u mbush me lajmin se ajo dhe Andi janë në një marrëdhënie të fshehtë dashurie.

“Çifti” nuk e pranoi asnjëherë këtë, por komunikimet dhe indiciet për publikun në rrjetet sociale nuk kanë munguar nga asnjëri.

Advertisements

Pak minuta më parë ish-konkurrenti i “Përputhen” që pretendoi se doli çift me Tean nga emisioni, ka publikuar një video në InstaStory me Melisën ku shprehet: Për një kafë serioze.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP